• Merhaba, ben Çolpan Işın Taner 

  Bilgi paylaşıldıça değer kazanır diyorum. Bilgi birikimimden faydalanmanızı, okurken sıkılmamanızı ve geri bildirimlerinizle beni geliştirmenizi umut ediyorum. 

 • NEŞE ZİHİNDE ÜRETMENİN HAMMADDESİ

 • KİTABIM HAKKINDA YORUMLAR

 • KARMA VE ÇEKİM YASASI

 • KİTABIMI TANITIYORUM

 • KARMA VE AKAŞİK KAYITLAR

 • BİLİM VE KARMA

 • OLUMSUZ DÜŞÜNCELER VE KARMA OLUŞTURMA

 • BİLİNÇALTIMIZI YÖNETMEK VE OLUMLU DÜŞÜNCE

 • POZİTİF DÜŞÜNMENİN GÜCÜ

 • REENKARNASYON VE KANITLARI

 • EVREN BENİMLE KONUŞUYOR

 • KARMİK TEMİZLİK

 • KİMLER “KARMA BİREYSEL YAŞAM KOÇLUĞU” ALMALI?

 • KARMA’NIN YAŞAM KALİTENİZE KATKISI

 • ÇOLPAN.. Çoban Yıldızı..İçinin derinlerinde bir ışık parlıyor, sen bu yaşama girdiğinde seninle doğan bir ışık.

  Bu ışık karanlıktaki deniz feneridir, soğuktaki sıcaklıktır, barınak ve sığınaktır. Ve bu ışık senindir, her zaman oradadır, duyguların altında, korkunun ve şüphenin altında, her zaman orda parlamakta.

 • İŞTE…. BANA VERİLEN İŞARETLERİN İZİNİ SÜREREK GELDİĞİM BU YER

 • H İ K A Y E M

 • NASIL BAKARSANIZ ÖYLE GÖRÜRSÜNÜZ

 • KARMA, TANRI ve REENKARNASYON ilişkisi

 • Hayallerinizden yola çıkarak, birlikte hedeflerinizi belirleriz.

 • Olumlamalar 21 gün sonra tamamen bilinç alına yerleşip gerçekleşmeye başlar...

 • İNSAN ! İçinden Yenilenmeyince Dışından Eskir…

 • HER ŞEY NİYETLE BAŞLAR. YENİ BİR YAŞAMA NİYET ETTİĞİNİZDE, HAZIR OLDUĞUNUZDA,  BİRLİKTE ÇALIŞMAK İSTERSENİZ BENİ İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEKİ TELEFON NUMARAMDAN HEMEN ARAYIN. YENİ YAŞAMINIZIN KAPILARINI BİRLİKTE AÇALIM.

 • İNSAN
  DOĞRU EYLEMLERLE
  KADERİNİN EFENDİSİ OLUR.
  DOLU VE MUTLU BİR HAYAT,
  SADECE SEVGİ İLE MÜMKÜNDÜR.
  HER BİREYİN HEDEFİ;
  KENDİSİNİ, ÇEVRESİNDEKİ İNSANLARLA
  İYİ VE SEVGİ DOLU İLİŞKİLERDE İFADE EDEN
  BİR BİLİNÇ SEVİYESİNE ULAŞMAKTIR
  .

 • Ben   ÇOLPAN IŞIN TANER

  KARMA  YAŞAM KOÇUYUM.

 • KARMA bilinci ve deneyimlerim beni özgürleştirdi. Artık geleceğe güvenle bakabiliyorum, KARMA YASASINI YAŞANTINIZDA KULLANMAK SİZİ DE ÖZGÜRLEŞTİRECEK.

 • Ancak, dengeli, huzurlu, sağlıklı, sevgi dolu bir beden formda kalıp, beni hayallerime taşıyor. Bugün ektiğim mutluluk tohumlarını yarın toplamak ve bunun keyfini sürmek ve başkaları ile de paylaşmak için kendime iyi bakıyorum.

 • Tüm Seanslar ve hizmetler ile ilgili bilgi almak için;  info@karmayasam.com colpanisintaner@gmail.com  adresinden mail ile; veya

  iletisim bölümünde belirtilmiş   telefonla irtibat kurabilirsiniz. Randevu için  24 saat içinde size geri dönülecektir.

 • BU AY, BU YIL VEYA BU YAŞAM SÜRECİNDE GERÇEKTEN BAŞARMAYI İSTEDİĞİNİZ BİR ŞEY VARSA...

 •  

   BİR ÜST SEVİYEYE ÇIKMAK İÇİN İSTEKLİ VE KARARLIYSANIZ....

   

 •  

  ŞU ANDA SİZİ BLOKE EDEN, ENERJİNİZİ ÇALAN VE YAŞAMINIZDAN ALDIĞINIZ KEYFİ SINIRLAYAN ŞEYLERDEN KURTULMAK İSTİYORSANIZ...

 • MÜKEMMEL BİR YAŞAMA SAHİP OLMA ŞANSINIZIN OLDUĞUNA  BİRAZCIK BİLE İNANIYORSANIZ...

 • KARMA'DAN KENDİMİZİ NASIL DÜZELTECEĞİMİZİ VE TÜM İNSANLIĞIN EN YÜKSEK HAYRINA NASIL DAVRANACAĞIMIZI ÖĞRENİRİZ.

 • DÜŞÜNMEYİ, HİSSETMEYİ, SÖYLEMEYİ VE YAPMAYI SEÇTİĞİMİZ ŞEYLER  İLE KADERİMİZİ BELİRLEMEKTEN SORUMLUYUZ.

 • AMACIM.

  Evrensel yol gösterici yasalarla; İnsanlara ihtiyaçları doğrultusunda  özgün, etkili ve çağdaş çözümler bulması için, PROFESYONEL YOL ARKADAŞLIĞI  etmektir. • Paylaş
   
   
   
   
   
        
   


  1960  doğumlu olan Çolpan Işın Taner,  Ankara Bahçelievler Deneme Lisesinde 1979 yılında mezun olmasının ardından; 1982 yılından itibaren Gazi Eğitim Fakültesi İngilizce Anabilim dalında 4yıl İngilizce eğitimi almış ve öğretmenlik mesleği yerine,   yabancı dilini kullanarak farklı sektörlerde çalışmayı seçmiştir..

  21 yıllık iş hayatından sonra,  kendini keşfetme yolculuğunda Yeni Yüksektepe’den 2 yıl Felsefe Dersleri, İrem Orhon AYRAL’ dan  The Course In MIracles  ve “Secret” eğitimleri alarak,  4 yıllık bir süreçte okuduğu kitaplardan sonra, başlatmış olduğu kişisel gelişim sürecinde; ”Olumlu  Düşüncenin Gücünü” bizzat deneyimleyerek, hedeflerine ulaşmak için yaşantısında kolaylıkla uygular hale gelmiştir.

  Zaman içinde, “bir kitap çevirisi” yaparak, bu hayata adını taşıyan bir eser bırakmak düşüncesi hedef olarak belirginleşmeye başladığında; 2001 yılından beri, Neale Donald Walsch’ın Tanrı ile Sohbet (CWG serisi ) ile, hayat yolundaki sorularının cevaplarını bularak ilerlediği yolda, kitapları ve dökümanlarıyla tanıştığı Dr. Joe Vitale, Bill Harris ve Bob Proctor gibi bilge insanların hayatına kattığı bilgilerin ışığında yürümektedir.

  Bu ışıklı yolun Çolpan Işın Taner’i getirdiği yer; kendi deyimiyle bundan sonraki hayatının başlangıcı olan “THE KEY BAŞARI AKADEMİSİ”nden aldığı yaşam koçluğu eğitimleriyle,  gerçek hayat amacına yönelik olarak çalışmalarını devam ettirmektir.

  Çevirisini yapmış olduğu  116 yıllık  bu ezoterik  kitap, danışanlarına ve eğitimini alan kişilere büyük katkı sağlayacaktır.

   

   

   

   

   


  Hikayem

  İlk Kararlar

  Beni bu noktaya getiren ’98 yılından bu yana hız kazanarak devam eden, yaşam yolumda yaptığım tercihlerdir. 1998 yılına girerken geçmiş yılların hesabını yaparak, gelecek 15 yılın sonunda kendimi görmek istediğim yer, gelirim ve sosyal statüm hakkında aldığım kararlar, beni buralara taşımıştır. Hatta liseden sonraki bütün kararlarımın da beni KOÇLUĞA HAZIRLAMAK için olduğunu hissediyorum.

  Eğer G.Ü.Gazi Eğitim Fakültesi’nden aldığım yabancı dil eğitimini tamamlayıp, diplomamı almış olsaydım, doğruluğuna inanmadığım bu eğitim sisteminin dişlileri arasında bana uymayan yanlış seçimlerle yaşamaya devam edecektim. O ortamlarda kendimce en uygun şartları oluşturma konusunda seçim yaparken de yaşam yolum hiç istemediğim ara sokaklara çıkacaktı…

  Genel olarak, amaçsız ve hedefsiz bir hayat yaşadım 2010 yılına kadar. Ama İSTEDİĞİM gibi yaşadım. Eksiğim yoktu, ancak hırslarım da yoktu, fazla parada hiç gözüm yoktu.. Aslında, bilinçaltımda her şey planlı bir şekilde gelişiyordu. İlgi duyduğum konularda eğitimler alıyor, araştırıyor, bolca okuyor, öğrendiklerimi hayata geçirerek kendimi geliştiriyordum. Aldığım dil eğitiminden ötürü bir kitap çevirisi yapmanın hayalini kuruyordum. Bir gün olacaktı. Emindim, acele etmiyor, bekliyordum. Hiçbir ilgi alanımı mesleğe dönüştürmedim. Hepimizin de bildiği üzere hayatımız seçimlerle doludur. Her seçim, bir kazanç ve bir de kaybetmeyi beraberinde getirir. Önemli olan kazancımız olan şeyin, kaybettiğimizden daha fazla mutlu etmesidir bizi.

  Bugün yaptığım seçimlerden hiç pişmanlık duymadan ilerlediğim bu yolda mutluyum ve Tanrı’nın bizim için daima en iyi planı uygulamamıza izin verdiğine inancım tam… Biliyorum ki bugün, OLAN HER ŞEY, OLMASI GEREKENLERDİR. (Bu değil de başka tercihler  gerçekleşmiş olsaydı benim için hayırlı olmayacaktı..)

  İlk İşaret

  O yıl, yani 1998’de gördüğüm bir rüya (Bu ilk işaretti..) beni derinden etkiledi.. Ondan sonra yaşantım, daha farklı şekillenmeye başladı..

  … Etrafımda evlerin çatılarını görebildiğim, oldukça yüksek bir binada, ablam ve samimi bir arkadaşımla birlikte, korkulukları olmayan küçük bir balkondaydık.. Balkon korkuluklarının olmayışından korkmuyordum. Başımı çevirdiğimde, sol tarafta evlerin arkasında bir sokaktan bir TIR geçiyordu. Üzerinde “WORLDWIDE COURIER SERVICE” (Uluslararası Kurye Servisi) yazıyordu. Ve bir anda başımı gökyüzüne kaldırdım… Işıklı kayar bir yazıyla;                                                        

                                                           OKU ÖĞREN ANLAT

                              BAK BAKALIM 2000 Lİ YILLAR NE OLACAK

  yazıyordu.

  O an şaşkınlıkla uyandım ve gördüklerimi düşündüm.. Nadiren rüya görürüm ve pek hatırlamam. Beni derinden etkilemişti bu rüya. Bunun ne anlama geldiğini merak etmeye başladım. Aslında çok da yoruma gerek yoktu. Direkt bir mesajdı. Bugün, üzerinden 14 yıl geçmesine rağmen her şey resim gibi gözlerimin önündedir.

  Sonra yaşantımda diğer “işaretleri” fark etmeye başladım. Aslında o günlerde onları “bir işaret” olarak algılayamamıştım. Benim için sadece ilginçtiler. Olayları Karma bilinciyle birbirine bağlamayı öğrendikten sonra, her birinin “işaret” olduklarını anlıyorum artık.

  O rüyadan  birkaç ay sonra bir gün, aynı arkadaşımla yolda yürürken, bana uzatılan bir el ilanını aldım (genellikle almam, reddederim..) Bir felsefe derneğinin seminer dizisinin tanıtım davetiydi. Üzerindeki tarih geçmiş olmasına rağmen, ancak altına tükenmez kalemle eklenmiş yeni bir tarih vardı. 28 Eylül Perşembe. 27 yıl önce, 11 yaşımdayken kaybettiğim babamın ölüm tarihi olan o gün... İlanın arka yüzündeki resmin altında ise,

  “her gün kendi ellerinle inşa etmiş olduğun yoldan yürürsen olman gereken yere varacaksın”

  yazılıydı. O an bunun bir işaret olduğunu fark ettim. Babam beni oraya yönlendiriyordu. Gitmeliydim.  (Bu ikinci işaretti..)

  Rastlantılar:

  O yıl, okuduğum “DOKUZ KEHANET” adlı kitaptan etkilenerek tekrar üniversiteye başlayıp Psikoloji eğitimi almayı arzu ediyordum.. Gittiğim tanıtım seminerinde, orada alacağım Felsefe eğitimlerinin Psikoloji’den daha çok ilgimi çektiğini fark ettim. Ve orada eğitimlere başladım. İşten arta kalan zamanımı aldığım eğitimler dışında da o derneğin farklı sosyal etkinlikleriyle geçiriyordum. Ayrı cinslerin birbirini aynı ailenin üyeleri gibi, kardeş olarak gördüğü (kadın ya da erkek olarak görmediği) bir ortamdı o yıllarda… (Doğal olarak her şey gibi onun da zaman içinde yozlaştığını hissediyorum.) Etiketlerin, hiç ön plana çıkmadığı, herkesin birbirine yalnızca ismiyle hitap ettiği, çoğu zaman birbirimizin soyadlarını dahi bilmediğimiz bir topluluktu onlar. Kimse bir diğerinin ne yaptığı ile ilgilenmezdi. Orada kötü yanlarımızı törpülemek, içimizdeki erdemli kişilikleri ortaya çıkarmak için bulunuyorduk. Gizlenen hiçbir şey yoktu. Eğer, birisi bir sorunundan bahsederse ve ona mesleği itibariyle yardım edebilecek birisi varsa o vakit kendini tanıtır ya da mesleğini söylerdi. Bana çok iyi gelmişti. (Çünkü evleneceğim insanı 3 ay önce trafik kazasında kaybetmiştim… hem de bana gelirken…) Zor zamanlarımın en güzel ilacıydı..Zaman içinde eğitimlerle beraber çok değişik farkındalıklar yaşamaya başladım. Bir gün dernek kafeteryasında arkadaşlarla sohbet ederken başımdan geçen iki olayı anlatmıştım.

  ·         “Önceki gece ders arasında kafeteryada elimi sıcak su buharıyla yakmıştım.  Bir parça buz almak üzere buzdolabının buzluğunu açtığımda ufak bir naylon torbanın içinde 3-5 parça buz sanki benim için hazırlanmıştı. Onu alıp derse girmiş ve elimin yanığına koyup, rahat bir şekilde dersi tamamlamıştım.

  ·         Bir defa da, kafeterya nöbetinin bende olduğu bir gece, derse arasında üyelerin yediği yemeklerin kirli tabaklarını, ders sonrasında yıkamak ve mutfağı toparlamak üzere  derse girmiştim. Ders sonrası, bulaşıklar yıkanmış ve mutfak tertemizdi. Beklemiyordum, çok şaşırmıştım. Ama o an kafeteryada bulunan hiç kimse bunu kimin yaptığını bilmiyordu.

  İşte bunları sohbet esnasında iki arkadaşıma anlattığımda, birbirlerine bakıp, gülümseyerek, “ondada rastlantılar başlamış… Ne güzel artık sık sık bunları yaşayacaksın”  demişlerdi.  Farklı bir şeyler yaşıyordum. Ve onlar benden önce benzer farkındalıklar yaşamışlardı.

  (Dernekte eğitmenlerimiz tarafından sıkça tekrarlanan bir cümle şuydu:

  Sizi rahatsız eden bir şey gördüğünüzde, başkasının yapmasını beklemeyin, yapın.

  Ben de temizlik konusunda titiz olduğum için ne zaman kafeteryada birikmiş kirli servis tabakları görsem, hemen oracıkta yıkayıverirdim. Bu yüzden olağanüstü olan hiçbir şey yoktu, benim de her zaman birilerine yardım ettiğim gibi, birileri bana yardım etmişti..)

  O dernekte olmak, zaman geçirmek, dahası eğitimler almak bana çok şey katmıştı.

  Birgün başkanımız bana bir kitap fotokopisi uzatarak, tercüme etmemi istedi. (Annie Besant’ın KARMA adlı kitabıydı) O günlerde elimdeki imkanlar sınırlı olduğu ve bir bilgisayarım olmadığı için sadece bir bölümünü yapıp vazgeçmiştim.

  (Yıllar sonra “BOB PROCTOR Koçluk Eğitimleri” aldığım sırada hayatımızda ertelediğimiz ya da yarım bıraktığımız işlerin bizim yolumuzu tıkayan blokajları oluşturduğunu öğrenecektim.)

   

  Kendimi keşfetme yolculuğumda 4 yıllık bir süreçte, 2 yıl Felsefe Derslerinden sonra, “The Course In Miracles”  ve “Secret” eğitimleri almıştım.  Başlatmış olduğum kişisel gelişim sürecinde okuduğum kitaplardan sonra,  ”Olumlu Düşüncenin Gücünü”  bizzat deneyimleyerek, hedeflerime kolaylıkla ulaşmak için kendi yaşantımda uygulamaya başlamıştım.

  2001 yılından beri, Neale Donald Walsch’ın Tanrı ile Sohbet (CWG serisi ) ile, hayat yolumdaki soruların cevaplarını bulmaya başladım. İlerlediğim bu aydınlık yolda internet aracılığıyla tanıştığım, SECRET” kitabı ile  filmi ve sonrasında kitapları ve dökümanlarıyla “Dr. Joe Vitale, Bill Harris ve Bob Proctor gibi bilge insanların hayatıma kattığı bilgilerin ışığında yürüyordum… Zaman içinde, “bir kitap çevirisi” yaparak, bu hayata adımı taşıyan bir eser bırakma düşüncesi hedef olarak iyice belirginleşmeye başladı.

  Bir gün internette kitap sitelerinde bakınırken, ismini ve resmini çok iyi hatırladığım ve o dönemde resmindeki bakışlarından çok etkilendiğim teozof ve yazar olan Helena Petrovna Blavatsky’nin iki kitabını  sipariş ettim. Kitaplar  2 gün sonra elimdeydi. Kitabı okumaya başladığımda hemen ilk sayfalarında gördüğüm başka bir yazarın adı, bana dernekte tercüme için verilen fotokopileri  anımsattı. Fotokopileri bulup yazarın adına baktığımda gördüğüm “Annie Besant” isminin  Blavatsky’nin kitabında okuduğum yazar olduğunu anladım.(Bu  üçüncü işaretti..)  Fotokopilere şöyle bir göz attım. O kitabın çevirisini tamamlamalıydım.

  Bu kararı verdikten hemen sonra arka arkaya gelişen üç farklı olay :

  ·         Bir gün maillerime bakarken, tanımadığım bir firmadan gelen “Akrofonoloji” semineri  hakkında bir davet maili buldum. Önce “Akrofonoloji’nin”  sözlük anlamını öğrendim. Her  harfin bir enerjisi vardı ve isimlerimiz dolayısıyla bu enerjiler tüm yaşamımızı etkiliyordu.  Hatırladım…Bir ki hafta önce TV’de isim değişikliği yapmasıyla hayat akışının değiştiğini söyleyen birini izlemiştim. En yakın zamanda olan Akrofonoloji  seminerine katıldım. Bu konuda Uzman olan Kemal Haluk Cebe veriyordu semineri.

  Seminer günü Kişisel Gelişim Merkezine gittiğimde küçük salonda yalnızca 10 kişi vardı. Konuşma henüz başlamıştı, en arkada boş duran tek  sandalyeye oturdum. Bilgilenme  ve not tutma ona erdikten sonra Sn. K.H. Cebe herkesin isim analizini yapmaya başladı.

  Bir kaç kişi de “bize de yeni isim verecek misiniz” diye sordular.

  Benden önceki on kişinin analizlerini bitirdiğinde hiç kimseye yeni isim çalışması yaptırmaları için bir şey söylememişti. Bana sıra geldiğinde ismimin “Mesude Işın Taner” olduğunu söyledim. Kullandığım ismim olan Işın’ın analizini yaparken neredeyse bana acıyarak bakıyordu.. “Çok duygusal, yardımsever ve aynı zamanda sağduyusu yüksek bir insan olduğumu” ancak kendime hiç hayrımın dokunmadığın ve çevreme yaradığını söyledi ve arkasından da siz “GÖREVLİ” gelmişsiniz değil mi diye ekledi. Ben de EVET dedim. Neye istinaden bu cevabı verdim bilmiyorum, ağzımdan bir anda çıkıverdi. Sonra da benim için bir isim çalışması gerektiğini söyledi. Seminer sonrası ayrılırken karmakarışıktım. Ben görevli mi gelmiştim gerçekten. Nasıl bilebilirdi? Ya da ben niye Evet demiştim. Yeni isim çalışması için şartları öğrenmeye asistanın odasına girdiğimde tekrar bir şaşkınlık daha... Bilgileri ve ücreti öğrendim. Sekreter, mail adresimi kaydetmek istedi,  seminer davetinin kendilerinden maille geldiğini söyleyince kayıtlara baktı ama ismimi bulamadı. Peki o zaman bu mail bana nasıl ulaşmıştı…

   “Evren mutlaka açıklanabilir bir yol bulur” (Artık bu tür şeylerin peşine düşmüyorum. Ulaşması gerekiyordu  ve  ulaştı )

  Seminerden 2 ay sonra  karar verip, gerekli bilgileri gönderdim.  Tüm ailenin isim bilgilerini içeren formun altına da hayatta gerçekleştirmek istediğim üç şey yazılması gerekiyordu.

  Bir hafta sonra gelen 4 isimden birini seçmem gerekiyordu.  Diğer 2 tanesi isme benzemiyordu zaten, kullanamazdım. Birini seçtim…

  Yine ilginç bir tesadüfle bir gece önce, TV’de Çolpan İlhan’ı dinlemiş ve isim değişik geldiği ve bugüne kadar da hakkında kötü  bir şey duymadığım için dikkatimi çekmişti. Hemen notlarıma bakıp Çolpan’ın isim analizini yapmıştım basitçe. Çok güzeldi enerjisi. Ve ertesi günü de işyerimde arkadaşlara bahsettim. Aynı  gün öğleden sonra  Sn. K.H.Cebe’nin maili gelecek ve 4 isimden birisi Çolpan olacaktı. Nereden bilebilirdim?

  Aynı zamanda “Çolpan” ;

  -          Gezegenleri yöneten ve birbirleriyle çarpışmadan hareket etmelerini sağlayan-

  -          Gökyüzündeki en parlak  gezegen (Venüs) -.

  -          Çobanların bu yıldızı yön bulmakta kullandığı ve bu nedenle de Çolpan’ın aynı  zamanda bir Çoban Tanrısı olduğudur. Çoban kılığında dağlarda gezen… (Türk Söylence Sözlüğü)

  anlamlarına  da geldiğini  öğrendim ve artık yakın çevremde Çolpan’I kullanmaya başladım..

  Samimi arkadaşlarım benim isteğimle bu isimle çağırmaya başladılar. Enerjisi yayılmaya başladı ve 1 ay sonra 10 yıldır devam eden çetrefilli ilişkim yoluna girmeye,  hayatımdaki dengesiz taşlar tek tek yerine oturmaya başlamıştı. Hayatımda olumlu şeyler oluyordu bu isimle beraber. Sihirli değnek dokunmuş gibi…

   

  ·         Sonra Etkin Konuşma kursuna başladım. 1,5 aylık bir kurstu. Emin olduğum tek faydası var o da eğitmenimiz, bir NLP seansıyla, bazen konuşurken heyecan etkisiyle oluşan tıkanma ve nefes nefese kalma problemimi NLP uygulayarak yok etti. Yani gerekli olan fayda buydu zaten. Eğitmen “sizin konuşmanız gayet düzgün ve hoş” demişti. Ne için bu kursu aldığımı sorduğunda da, bir kitap çevirisi yapıyor olduğumu söylemiştim. Ve Etkin Konuşma kursuna ilk başladığım gün akrofonoloji kursunu aldığım firmadan gelen yeni bir mail daha beni oldukça şaşırttı.

  ·         İnternette mail ve dokümanlarını takip ettiğim, Kişisel Gelişim Uzmanı Yaşam Koçu BOB PROCTOR’un Türkiye temsilciliğini ve danışmanlığını yapan Timur Tiryaki ve ekibinin  vereceği koçluk eğitimleri hakkındaydı.. “Secret” filminden ve kitabından tanıyor ve maillerini ve videolarını takip ediyordum.

  Bu maili de araştırıp, değerlendirdim, irtibat kurdum ve bir aylık karar sürecinden sonra eğitimlere başladım.

   

  Birçok yaşam koçunun farklı sahalarda çalıştığı gibi, ben de  koçluk eğitimimi kendi amacıma uygun şekilde alarak, çevirisini yaptığım kitabı, bu konuda hiçbir bilgisi olmayan yani kişisel gelişimde altyapısı olmayan insanlara anlatabileceğim ders notları haline getiriyorum. Karmanın temel dayanak noktasında kuantum düşünce olduğundan bu konuda başarı sağlama stratejileri olarak, bu insanlara seminerler verip, öğreterek ve bu yolla bireysel ve toplumsal mutluluğa katkıda bulunuyorum.

  Böylece bugüne kadar zihnimde; ailem, yaşam şartlarım, çevrem, aldığım eğitimler (belgesiz/diplomasız da olsa) mevcut durumum yani bu güne kadar evliliği seçmemiş olarak yalnız yaşamamın  NEDEN’ini farkettim.

   “SEÇİMLERİM”in  aslında “HAYAT  AMACIMI” oluşturmak için “BÖYLE” olduğunu anladım.

   

   

   

   

  Hayat Amacım  

  Öğrenerek gelişmek ve geliştikçe öğrendiklerimi paylaşarak değerlerimi geliştirmek ve böylece bireysel ve toplumsal mutluğa katkıda bulunmak…

  ..İlk işarette olduğu gibi

  (OKU ÖĞREN ANLAT BAK BAKALIM 2000Lİ YILLAR NE OLACAK)

  …İkinci işarette olduğu gibi

   (HER GÜN KENDİ ELLERİNLE İNŞA ETMİŞ OLDUĞUN YOLDAN YÜRÜRSEN OLMAN GEREKEN YERE VARACAKSIN...)

  İşte…. Bana verilen işaretlerin izini sürerek geldiğim bu yer..

  Bu ışıklı yolun beni getirdiği yer; 

  “THE KEY BAŞARI AKADEMİSİ”nden aldığım yaşam koçluğu eğitimleriyle,  gerçek hayat amacıma yönelik olarak çalışmalarımı sürdürmek..

  Bu yolculukta en önemli yol arkadaşımın, kendi bedenim olduğuna ve ona hep iyi bakmaya karar verdim. Çünkü bu madde beden benim ruhumu, ruhum aklımı, aklım hayallerimi ve hayallerim ise tüm hayat algımı içinde barındırıyor.

  Ancak, dengeli, huzurlu, sağlıklı, sevgi dolu bir beden formda kalıp, beni hayallerime taşıyor. Bugün ektiğim mutluluk tohumlarını yarın toplamak ve bunun keyfini sürmek ve başkaları ile de paylaşmak için kendime iyi bakıyorum.

  KARMA bilinci ve deneyimlerim beni özgürleştirdi. Artık geleceğe güvenle bakabiliyorum, KARMA YASASINI YAŞANTINIZDA KULLANMAK SİZİ DE ÖZGÜRLEŞTİRECEK.

                                                                                                                                 

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  VİZYONUM...             

   Evrensel yol gösterici yasalarla; 


  herkesin  kendi potansiyellerini ortaya çıkararak;  hayat yollarında istediklerini  elde edebilmeleri için, BAŞARI-BİLİNÇLENDİRME-FARKINDALIK EĞİTİMLERİ (BBFE) ORGANİZE EDEREK,  YOL GÖSTERMEK


   

  MİSYONUM...
  Evrensel yol gösterici yasalarla; 

  dünyamızı hepimiz için daha yaşanılası, daha nazik ve sevecen bir yer yapmak...

   

  HEDEF KİTLEM...
  Her meslek grubundan, her kademede çalışan, emekli, öğrenci, 16 yaş üzeri, kendini geliştirmek, tanımak, yardım etmek isteyen, dünyaya farklı bir gözle bakmak ve yaşam kalitesini yükseltmek isteyen herkes .   

   

  HAYAT AMACIM...

  Öğrenerek gelişmek, geliştikçe öğrendiklerimi paylaşarak, değerlerimi geliştirmek ve böylece bireysel ve toplumsal mutluluğa katkıda bulunmak.

   

   

   

   

   
  Tüm hakları saklıdır. 2021 Copyright © Karma Yaşam - Çolpan Işın Taner