• Merhaba, ben Çolpan Işın Taner 

  Bilgi paylaşıldıça değer kazanır diyorum. Bilgi birikimimden faydalanmanızı, okurken sıkılmamanızı ve geri bildirimlerinizle beni geliştirmenizi umut ediyorum. 

 • NEŞE ZİHİNDE ÜRETMENİN HAMMADDESİ

 • KİTABIM HAKKINDA YORUMLAR

 • KARMA VE ÇEKİM YASASI

 • KİTABIMI TANITIYORUM

 • KARMA VE AKAŞİK KAYITLAR

 • BİLİM VE KARMA

 • OLUMSUZ DÜŞÜNCELER VE KARMA OLUŞTURMA

 • BİLİNÇALTIMIZI YÖNETMEK VE OLUMLU DÜŞÜNCE

 • POZİTİF DÜŞÜNMENİN GÜCÜ

 • REENKARNASYON VE KANITLARI

 • EVREN BENİMLE KONUŞUYOR

 • KARMİK TEMİZLİK

 • KİMLER “KARMA BİREYSEL YAŞAM KOÇLUĞU” ALMALI?

 • KARMA’NIN YAŞAM KALİTENİZE KATKISI

 • ÇOLPAN.. Çoban Yıldızı..İçinin derinlerinde bir ışık parlıyor, sen bu yaşama girdiğinde seninle doğan bir ışık.

  Bu ışık karanlıktaki deniz feneridir, soğuktaki sıcaklıktır, barınak ve sığınaktır. Ve bu ışık senindir, her zaman oradadır, duyguların altında, korkunun ve şüphenin altında, her zaman orda parlamakta.

 • İŞTE…. BANA VERİLEN İŞARETLERİN İZİNİ SÜREREK GELDİĞİM BU YER

 • H İ K A Y E M

 • NASIL BAKARSANIZ ÖYLE GÖRÜRSÜNÜZ

 • KARMA, TANRI ve REENKARNASYON ilişkisi

 • Hayallerinizden yola çıkarak, birlikte hedeflerinizi belirleriz.

 • Olumlamalar 21 gün sonra tamamen bilinç alına yerleşip gerçekleşmeye başlar...

 • İNSAN ! İçinden Yenilenmeyince Dışından Eskir…

 • HER ŞEY NİYETLE BAŞLAR. YENİ BİR YAŞAMA NİYET ETTİĞİNİZDE, HAZIR OLDUĞUNUZDA,  BİRLİKTE ÇALIŞMAK İSTERSENİZ BENİ İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEKİ TELEFON NUMARAMDAN HEMEN ARAYIN. YENİ YAŞAMINIZIN KAPILARINI BİRLİKTE AÇALIM.

 • İNSAN
  DOĞRU EYLEMLERLE
  KADERİNİN EFENDİSİ OLUR.
  DOLU VE MUTLU BİR HAYAT,
  SADECE SEVGİ İLE MÜMKÜNDÜR.
  HER BİREYİN HEDEFİ;
  KENDİSİNİ, ÇEVRESİNDEKİ İNSANLARLA
  İYİ VE SEVGİ DOLU İLİŞKİLERDE İFADE EDEN
  BİR BİLİNÇ SEVİYESİNE ULAŞMAKTIR
  .

 • Ben   ÇOLPAN IŞIN TANER

  KARMA  YAŞAM KOÇUYUM.

 • KARMA bilinci ve deneyimlerim beni özgürleştirdi. Artık geleceğe güvenle bakabiliyorum, KARMA YASASINI YAŞANTINIZDA KULLANMAK SİZİ DE ÖZGÜRLEŞTİRECEK.

 • Ancak, dengeli, huzurlu, sağlıklı, sevgi dolu bir beden formda kalıp, beni hayallerime taşıyor. Bugün ektiğim mutluluk tohumlarını yarın toplamak ve bunun keyfini sürmek ve başkaları ile de paylaşmak için kendime iyi bakıyorum.

 • Tüm Seanslar ve hizmetler ile ilgili bilgi almak için;  info@karmayasam.com colpanisintaner@gmail.com  adresinden mail ile; veya

  iletisim bölümünde belirtilmiş   telefonla irtibat kurabilirsiniz. Randevu için  24 saat içinde size geri dönülecektir.

 • BU AY, BU YIL VEYA BU YAŞAM SÜRECİNDE GERÇEKTEN BAŞARMAYI İSTEDİĞİNİZ BİR ŞEY VARSA...

 •  

   BİR ÜST SEVİYEYE ÇIKMAK İÇİN İSTEKLİ VE KARARLIYSANIZ....

   

 •  

  ŞU ANDA SİZİ BLOKE EDEN, ENERJİNİZİ ÇALAN VE YAŞAMINIZDAN ALDIĞINIZ KEYFİ SINIRLAYAN ŞEYLERDEN KURTULMAK İSTİYORSANIZ...

 • MÜKEMMEL BİR YAŞAMA SAHİP OLMA ŞANSINIZIN OLDUĞUNA  BİRAZCIK BİLE İNANIYORSANIZ...

 • KARMA'DAN KENDİMİZİ NASIL DÜZELTECEĞİMİZİ VE TÜM İNSANLIĞIN EN YÜKSEK HAYRINA NASIL DAVRANACAĞIMIZI ÖĞRENİRİZ.

 • DÜŞÜNMEYİ, HİSSETMEYİ, SÖYLEMEYİ VE YAPMAYI SEÇTİĞİMİZ ŞEYLER  İLE KADERİMİZİ BELİRLEMEKTEN SORUMLUYUZ.

 • AMACIM.

  Evrensel yol gösterici yasalarla; İnsanlara ihtiyaçları doğrultusunda  özgün, etkili ve çağdaş çözümler bulması için, PROFESYONEL YOL ARKADAŞLIĞI  etmektir. • Paylaş
   
   
   
   
   
        
   
  OLUMSUZ DÜŞÜNCELER VE KARMA OLUŞTURMA

   

   

  Düşünce ve düşünce gücünün, birçok önemli konuda olduğu gibi etki ve sonuçlarının önemsenmediği, anlatılmadığı ve öğretilmediği bir zamanda yaşadık bugüne kadar… Yeniliklere, değişikliklere ve farklılıklara ne kadar açık olursak o ölçüde aydınlanırız.

   

  İnsanlığın büyük bir çoğunluğu, düşüncelerini gelişigüzel kullanmakta ve sonuçlarının farkında olmadığı için de yaşadıklarına,  kabullenmiş ve kanıksamış olarak şuursuzca katlanmak durumundadırlar.

   

  Yine İnsanlığın büyük bir çoğunluğu için, pozitif düşünce üretmenin önemi, henüz anlaşılamamış ve bilincine varılamamıştır. Yaşantımızda, ilişkilerimizde, tavır ve davranışlarımızda  bunun yansımaları  görülmektedir..

   

  Pekiyi, nasıl başaracağız hep pozitif düşünebilmeyi ya da negatif düşüncelerden uzak durmayı? Doğduğumuz ya da bilinçli davranmaya başladığımız günden bu yana çevremizden hep olumsuz duygularla beslenmiş ve nöronlar arası bağlantılar örmüşüzdür.

  Nasıl başaracağız olumsuz düşünmemeyi ya da olumsuz düşünce üretmemeyi?

   

  Tabiiki oldukça iddialı bir durum.. Yani olumsuz düşünce üretmemek ne kadar zorsa bu konuyu anlatmakta bir o kadar zor tabiiki…

   

  Her türlü zihinsel faaliyeti DÜŞÜNCE olarak kabul ettiğimiz için, EGOSAL ZİHİN FAALİYETLERİYLE YÜKSEK ZİHİN FAALİYETLERİNİ birbirine karıştırıyor ve hepsine DÜŞÜNCE diyoruz.

   

  Önce olumsuz düşüncelerin zihindeki yerini netleştirelim…

  ZİHİN dediğimiz aslında evrensel olan ve kendi kişisel kabullerimizle güçlendirdiğimiz alan, çok sayıda katmandan oluşuyor. Bu katmanlar ŞUUR dediğimiz enerji alanlarıyla ilişkisi oranında YÜKSELİYOR veya EGO ile bağlantısı oranında AŞAĞI İNİYOR.

   

  Olumsuz düşünceleri, egonun bozuk duygular tarafından üretilen enerji faaliyetleri olarak HIRS, KISKANÇLIK, AÇGÖZLÜK, TAMAHKARLIK  ve YALANCILIK gibi olumsuz  duygularla sınırlamak doğru değildir. Çünkü pek çok insan bu tür duygular içinde olmayabilirler. Güleryüzlü, sevecen, yardımsever, saygılı, temiz, dürüst, çalışkan nitelikli bir çok insan hiçbir olumsuz düşünceye sahip değil gibi görünürken, koşullar değiştiğinde ya da beklentileri karşılanmadığında veya çıkarları tehlikeye girdiğinde nasıl davranırlar..? Hala doğru ve iyi olabiliyorlar mı ? Allah’a ve onun yasalarına inanmış bu insanlar dünya yaşamının amacı ve anlamı konusunda yeteri kadar bilgili ve şuurlu değillerse, o güzel görünen hallerini koruyamamaktadırlar. . . .

  Yani olumlu ve olumsuz düşünceler, EGO SEVİYESİNDEKİ ZİHİNLERDE daima birlikte olmakta ve koşullara bağlı olarak devamlı yer değiştirmektedirler. Bu nedenle düşünceleri olumsuz ya da olumlu olarak isimlendirmek yerine, bunları “ ENGELLEYİCİLER ”  ya da insanı kullanmak için fırsat arayan düşük seviyeli ego enerjileri olarak isimlendirmek daha doğru bir ifade olacaktır. Bunlar  Yüce Yaratıcı ile  bağlantılarınızın engelleridir.

   

  Gerçek DÜŞÜNCE, bizi o düşük zihin faaliyetinden ayıran ve birçok hikmeti anlamamızı sağlayan YÜKSEK ZİHİN bağlantısıdır. Düşünce, mucizeler yaratan muazzam bir güçtür. O,  Yüce Yaratıcı ile aramızdaki tek kapıdır.

  Önemli olan, o yüksek zihin bağlantısını  ve sürekliliğini nasıl sağlayacağımızdır.

  Burada inanç  ön plana çıkmakta ve her türlü olumsuz düşünce, inancımızın olmayışı ya da yeterli olmayışı  üzerinden gerçekleşmektedir.

  Yaptığımız iş ne olursa olsun; gerçekten inanarak yapıyorsak, en ufak olumsuz bir düşüncenin üretilmemesi gerekmektedir.

   

  Bugün başarılı olmuş ve bir yerlere gelmiş bir çok insanın başarı öykülerini araştırsanız, başarı yollarındaki en önemli faktörün İNANÇ olduğu ve amaçlarına ulaşana kadar başaracaklarına dair inancı korudukları ve bu konuda hiçbir olumsuz düşünce üretmedikleri ve sonunda istedikleri sonucu elde ettiklerini görürsünüz.

   

  Buraya kadar anlattıklarımızı toparlayacak olursak:

   

  Karmik eylemler ve etkileri hakkındaki bilgisizliğiyle ego, kendi karşıtlıklarının ve sıkıntılarının birçoğuna neden olur. Geleceği büyük amaçlarımızla davet ederiz. Düşünüş biçimimiz ve hislerimizle yaptıklarımızın yani eylemlerimizin sonuçlarını yaşarız. Doğa hiç kimseyi kayırmaz ve hakettiklerimizi bize verir.

  Aslında KARMA kişinin kendi yaptıklarıyla perçinlenmesine rağmen, aynı zamanda o kişinin uzun süredir düşündüğü ve güçlü bir şekilde hissettiği şeylerden de oluşur.

  İster İYİ, ister KÖTÜ olsun KARMA işlemeye başladığında, kalbinizde hissettiğiniz güdüler, zihninizdeki tutumlar ve ellerinizle yapılan eylemler esas alınacaktır. Herbirimiz evrene birer notayla seslenir ve evren de bize aynı titreşimle karşılık verir.

  Olaylar ve ortamlar, kısmen ne olduğunuz ve ne yaptığınıza yani bireysel karmanıza, kısmen gelişiminiz için ihtiyaç duyduğunuz ve aradığınız şeye, kısmen de üyesi olduğunuz toplum, ırk ya da ulusun ne olduğu, ne yaptığı ve neye ihtiyaç duyduğu ve neyi aradığına göre size çekilir(Kollektif karma).

  Yani, kişi kendi kaderini kendi benliğinde taşır. Yaşamınızda, kendi  geçmiş yaşamlarınızdan gelen kuvvetler ortaya çıkarak, sizi belli KARAR, EYLEM ve TUTUMLARA doğru iter.

  Kendimizi ve koşullarımızı sürekli farklı düzeylerde  tekrar ederiz. Bu bir spiral gibidir. Yaşamdaki bir olay ya da dönem, önceki birine karşılık gelir. Ama onunla özdeş olamaz. Gelecek, geçmişle benzeşir, ama kopyası olamaz. Bu spiral size aynı benlik ya da aynı işi, aynı şekilde geri getirmez. Farklı bir düzeyden karşılık geleni size  geri getirir.

  İçsel karakterinizin zayıf niteliklerini her gösterdiğinizde dışsal olaylara bunların yansımalarını davet edersiniz. Öfkeniz, kininiz ya da içerlemeniz yeterince güçlü ve sürekliyse bunlar er geç sıkıntı, düşmanlık ve anlaşmazlık olarak, kayıp ve hayal kırıklıkları olarak size geri dönecektir.

  İnsanlar KARMA yani SEBEP SONUÇ  Yasası hakkında, BİLİM alanında olduğu gibi, aynı tür sebeplerin aynı sonuçları doğuracağı şeklinde bilgilendirilmelidir. Çocukluk döneminden başlayarak, bu yasayı gözönünde tutacak şekilde eğitilmelidirler.

   

  Acıya davetiye çıkaran, ya da sıkıntıyı üzerine çeken ve engellenmeye yol açan eylemler konusundaki sebepleri oluşturmaktan kendilerini sorumlu hissetmeleri sağlanmalıdır.

   

   

   

   

   
  Tüm hakları saklıdır. 2021 Copyright © Karma Yaşam - Çolpan Işın Taner