• Merhaba, ben Çolpan Işın Taner 

  Bilgi paylaşıldıça değer kazanır diyorum. Bilgi birikimimden faydalanmanızı, okurken sıkılmamanızı ve geri bildirimlerinizle beni geliştirmenizi umut ediyorum. 

 • NEŞE ZİHİNDE ÜRETMENİN HAMMADDESİ

 • KİTABIM HAKKINDA YORUMLAR

 • KARMA VE ÇEKİM YASASI

 • KİTABIMI TANITIYORUM

 • KARMA VE AKAŞİK KAYITLAR

 • BİLİM VE KARMA

 • OLUMSUZ DÜŞÜNCELER VE KARMA OLUŞTURMA

 • BİLİNÇALTIMIZI YÖNETMEK VE OLUMLU DÜŞÜNCE

 • POZİTİF DÜŞÜNMENİN GÜCÜ

 • REENKARNASYON VE KANITLARI

 • EVREN BENİMLE KONUŞUYOR

 • KARMİK TEMİZLİK

 • KİMLER “KARMA BİREYSEL YAŞAM KOÇLUĞU” ALMALI?

 • KARMA’NIN YAŞAM KALİTENİZE KATKISI

 • ÇOLPAN.. Çoban Yıldızı..İçinin derinlerinde bir ışık parlıyor, sen bu yaşama girdiğinde seninle doğan bir ışık.

  Bu ışık karanlıktaki deniz feneridir, soğuktaki sıcaklıktır, barınak ve sığınaktır. Ve bu ışık senindir, her zaman oradadır, duyguların altında, korkunun ve şüphenin altında, her zaman orda parlamakta.

 • İŞTE…. BANA VERİLEN İŞARETLERİN İZİNİ SÜREREK GELDİĞİM BU YER

 • H İ K A Y E M

 • NASIL BAKARSANIZ ÖYLE GÖRÜRSÜNÜZ

 • KARMA, TANRI ve REENKARNASYON ilişkisi

 • Hayallerinizden yola çıkarak, birlikte hedeflerinizi belirleriz.

 • Olumlamalar 21 gün sonra tamamen bilinç alına yerleşip gerçekleşmeye başlar...

 • İNSAN ! İçinden Yenilenmeyince Dışından Eskir…

 • HER ŞEY NİYETLE BAŞLAR. YENİ BİR YAŞAMA NİYET ETTİĞİNİZDE, HAZIR OLDUĞUNUZDA,  BİRLİKTE ÇALIŞMAK İSTERSENİZ BENİ İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEKİ TELEFON NUMARAMDAN HEMEN ARAYIN. YENİ YAŞAMINIZIN KAPILARINI BİRLİKTE AÇALIM.

 • İNSAN
  DOĞRU EYLEMLERLE
  KADERİNİN EFENDİSİ OLUR.
  DOLU VE MUTLU BİR HAYAT,
  SADECE SEVGİ İLE MÜMKÜNDÜR.
  HER BİREYİN HEDEFİ;
  KENDİSİNİ, ÇEVRESİNDEKİ İNSANLARLA
  İYİ VE SEVGİ DOLU İLİŞKİLERDE İFADE EDEN
  BİR BİLİNÇ SEVİYESİNE ULAŞMAKTIR
  .

 • Ben   ÇOLPAN IŞIN TANER

  KARMA  YAŞAM KOÇUYUM.

 • KARMA bilinci ve deneyimlerim beni özgürleştirdi. Artık geleceğe güvenle bakabiliyorum, KARMA YASASINI YAŞANTINIZDA KULLANMAK SİZİ DE ÖZGÜRLEŞTİRECEK.

 • Ancak, dengeli, huzurlu, sağlıklı, sevgi dolu bir beden formda kalıp, beni hayallerime taşıyor. Bugün ektiğim mutluluk tohumlarını yarın toplamak ve bunun keyfini sürmek ve başkaları ile de paylaşmak için kendime iyi bakıyorum.

 • Tüm Seanslar ve hizmetler ile ilgili bilgi almak için;  info@karmayasam.com colpanisintaner@gmail.com  adresinden mail ile; veya

  iletisim bölümünde belirtilmiş   telefonla irtibat kurabilirsiniz. Randevu için  24 saat içinde size geri dönülecektir.

 • BU AY, BU YIL VEYA BU YAŞAM SÜRECİNDE GERÇEKTEN BAŞARMAYI İSTEDİĞİNİZ BİR ŞEY VARSA...

 •  

   BİR ÜST SEVİYEYE ÇIKMAK İÇİN İSTEKLİ VE KARARLIYSANIZ....

   

 •  

  ŞU ANDA SİZİ BLOKE EDEN, ENERJİNİZİ ÇALAN VE YAŞAMINIZDAN ALDIĞINIZ KEYFİ SINIRLAYAN ŞEYLERDEN KURTULMAK İSTİYORSANIZ...

 • MÜKEMMEL BİR YAŞAMA SAHİP OLMA ŞANSINIZIN OLDUĞUNA  BİRAZCIK BİLE İNANIYORSANIZ...

 • KARMA'DAN KENDİMİZİ NASIL DÜZELTECEĞİMİZİ VE TÜM İNSANLIĞIN EN YÜKSEK HAYRINA NASIL DAVRANACAĞIMIZI ÖĞRENİRİZ.

 • DÜŞÜNMEYİ, HİSSETMEYİ, SÖYLEMEYİ VE YAPMAYI SEÇTİĞİMİZ ŞEYLER  İLE KADERİMİZİ BELİRLEMEKTEN SORUMLUYUZ.

 • AMACIM.

  Evrensel yol gösterici yasalarla; İnsanlara ihtiyaçları doğrultusunda  özgün, etkili ve çağdaş çözümler bulması için, PROFESYONEL YOL ARKADAŞLIĞI  etmektir. • Paylaş
   
   
   
   
   
        
   
  REENKARNASYON VE KANITLARI

  Reenkarnasyon evrensel bir hakikat ve yasadır ve yaratılmış olanlar evrime muhtaçtır.

  Evrim, varlık için bir Yaradılışsal Sabite'dir.

   Öyleyse :

  - Yeryüzündeki yaşam gerçektir..

  - Suptil mekandaki yaşam da bir gerçektir.

  - Fizik dünyada fizik beden ile yaşanır,

  - Suptil mekanda suptil beden ile yaşanır.

  - Yeryüzünde ölünüp suptil mekana doğulur.  

  - Suptil mekanda ölünüp yeryüzünde doğulur.

  - Yaşam ve ölüm rölatif görüntülerdir.

  - Yalnızca evrim boyunca sürekli ortam değiştirilir.

  - Her planetin kendi suptil mekanı (ahiret - spatyom) vardır.

  - Yeryüzü evrimi her varlık için bir zamandır.

  - Evrim hiç bitmeksizin değişik planetlerde sürer.

   

  ENKARNASYON, varlığın ihtiyaç duyduğu bir fizik dünya zamanında (belirli bir yüzyılın belirli bir tarihinde ) programa uygun olarak gerçekleşir.

  Enkarnasyon ( doğmak ) evrim programının içeriğine bağlı olarak herhangi bir toplum ve toplum içi bir sınıf bünyesinin ferdi olunacak şekilde gerçekleşir.

  Din, millet, vatan vb. tümü rölatif dünyasal faktörlerdir. Bunlarla övünmek ya da birini diğerine üstün kılmaya çalışmak ancak, halen reenkarnasyon bilgisine sahip olmayan bilinçsiz bir anlayışın sonucu olmaktadır.

  Dünyasal enkarnasyonlar çemberinden kurtulan, yani belirli bir olgunluk ve evrim düzeyine ulaşan beşeri varlıklar, diğer planetlere, (Venüs, Merih, Merkür vb.) onlardan birinin evrim devresine veya başka sistemlere dahil olurlar.

  Dolayısiyle, reenkarnasyonlar evrim gereğidir.

  Ve tüm varlıklar, bu bitimsiz olguda birbirlerine araç olurlar, bir araya gelir ve ayrılırlar.

   

  Beşeri varlıklar, O yaşam maketinin (programının) gerektirdiği bir ülkeye enkarne olurlar. (doğarlar).

  Ölüm bir son değil, suptil mekana doğmanın başlangıcıdır .. Suptil  mekanda ölüm ise fizik dünyaya, yeryüzüne doğuşun başlangıcıdır.

  Bir beşeri varlık fizik dünyadaki fizik bedenli yasayışlarına, o andaki ihtiyaca göre dişi ve erkek prensiplerle devam eder. Çünki dişilik ve erkeklik, bedeni yöneten asıl yönetici  varlık (spirit= yüksek benlik) için bağlayıcı bir husus olmayıp bunlarla bir nitelik sahibi değildir. Yani dişi ve erkek spirit yoktur. Bunlar yalnızca yüksek benliğin (spiritin) fizik veya suptil mekanlarda evrim için kullandığı ve her enkarnasyon ile değiştirilebilen (sonda) araçlarıdırlar.

  Varlığın o aşamada dahil olduğu planet üzerindeki bir evrim devresine girmesi söz konusu olduğu için, O devre boyunca defalarca doğulup ölünecektir,

   

   

  Dünya Savaşı’nda ölen bir pilotun yeniden dünyaya gelmiş hali olduğunu söylemesi, reenkarnasyonun en gerçek kanıtı olarak gösteriliyor.

  ABD’nin Louisiana eyaletinde dünyaya gelen James Leininger 2 yaşına kadar normal bir çocuktan farksızdı. Ancak 3 yaşına basmasına birkaç hafta kala kâbuslar görmeye ve “Uçak alev aldı! Düşüyorum” diye çığlıklar atarak uyanmaya başladı. Rüyasında James Huston isimli bir pilot olduğunu gören James, uyurken “Jack Larsen, Natoma, Corsair, küçük adam” gibi isimler sayıklıyor ve çırpınıyordu. Küçük çocuk, bir gün oyuncakçıda gördüğü uçak için “Bu bir Corsair” dediğinde annesi Andrea büyük bir şok geçirdi. James’in kâbuslarında uçağının Japonlar tarafından vurulduğunu, alev aldığını ve düştüğünü anlatması üzerine annesi oğlunun 2’nci Dünya Savaşı’nda hayatını kaybeden bir pilotun reenkarnasyonu olduğuna inanmaya başladı. Ancak babası Bruce ikna olmadı ve ona uçağının nereden kalktığını sordu. James, tereddüt bile etmeden “Natoma” diye cevap verdi. Natoma, 2’nci Dünya Savaşı’nda kullanılan bir uçak gemilerinden birinin ismiydi. Küçük çocuk birkaç hafta sonra bir kitapta Japonya’da Japon ve ABD’li askerlerin karşı karşıya geldiği Iwo Jima adasının resmini gördü ve babasına “İşte uçağım burada düştü” dedi. Jack Larsen ise onun en yakın arkadaşı olan bir başka pilottu. Bruce, oğlunun hikayeyi uydurduğunu kanıtlamak için Jack Larsen’i bulmaya karar verdi. Natoma gazilerinin toplantılarına katıldı ve nihayet Larsen’i buldu. Ancak acı gerçeği ondan öğrendi. 1945’teki Iwo Jima Savaşı’nda yalnızca bir ABD’li pilot ölmüştü ve o da terhis olmadan önce son görevine giden 21 yaşındaki James Huston’du. Huston’un uçağı Japonlar tarafından vurulmuş ve aynı oğlunun anlattığı gibi alev alarak okyanusa çakılmıştı. Bruce James’in yaşayan son akrabası 84 yaşındaki kardeşi Anne’i buldu ve oğluyla bir araya getirdi. Anne 2 yaşındaki çocuğun anlattıklarını dinledikten sonra büyük bir şok geçirdi ancak onun kardeşinin reenkarnasyonu olduğuna inandığını söyledi. Leininger ailesinin yazdığı ve James’in hikayesini anlatan “Soul Survivor” adlı kitap ABD’de  satış rekorları kırıyor.

   

   

   

   

   

  Tekrar Doğuş Öncesi Yaşam

  1 - İnsan Fizik bedenini bırakış (ölüm ) olayından sonra aynı bedenin benzeri suptil bir beden ile suptil bir mekana geçmektedir.

  2 - Suptil mekanda varlığı önce çoğunlukla son derece olgun bir ışıl ışıl varlık veya varlıklar karşılarlar ve suptil aleme intibakına yardım ederler.

  3 - Suptil mekanda varlık, o yaşamının tüm faaliyetlerinin genel bir bilançosunu ve özetini görür veya o ışık varlıklarca kendisine gösterilir.

  4 - Bu ışık1ı (rehber ) varlıklar gene doğmak ihtiyacı içerisindeki bir varlığa yeni bir yaşam maketi hazırlarlar. Ya da bu yaşam maketi, varlık olgunsa kendisi tarafından hazırlanır.

  5 - Suptil mekan, varlıkların evrim düzeylerine göre çeşitli vibrasyonel kademelere ayrılmış ve bu varlıklar böylece birbirlerinden yalıtılmışlardır,

  6 - Suptil mekanın her kademesinin kurallarına O kademelere dahil olan varlıklar uyarlar. 

   

  Tekrar Doğuşun Kanıtları

  1 - Bir önceki ya da, daha önceki yaşamların geçirildiği yer ve yörelerin tanınması, hatırlanması

  2 - Önceki yaşamdaki şahıs veya şahısların ayrıntılı olarak tanınması, tanımlanması.

  3 - Geçmiş yaşamlarda da kişide derin izler bırakan bazı olayların benzeri durumlarda psikolojik etkileri altında kalınması

  4 - Çeşitli fobilerin bu yaşamda hiç bir nedeni yokken ortaya çıkmaları.

  5 - Önceki yaşamlardaki çeşitli fizyolojik izlerin bu yaşam bedeninde doğuştan bulunmaları.

  6 - Geçmiş yaşamlarını hatırlayan kişilerin genellikle çok küçük yaşta ve yaşlarından beklenmeyecek bir bilgililik ve olgunlukla önceki yaşamlarını anlatmaları,

  7 - Önceki yaşamın geçtiği bir başka ülkenin lisanı ile bu yaşamda öğrenilmediği halde konuşmak.

  8 - Önceki yaşamdaki kişinin kişiliğine bir genetik ve kan akrabalığı olmaksızın bürünmek.

  9 - Yeryüzünün çok değişik pek çok ülkesinde ve kültürel düzeyi bu türlü bir konuda sahtekarlık yapabilecek bir halde ve amaçda olmayan kişi ve etnik gruplarda bu konunun olaylarına çokca rastlamak. '

  10 -Geçmişe döndürmek / Ekminezi seansları ile kişinin geçmiş yaşamlarını en ince ayrıntılarına değin anlattırmak.

  11 - Rüyalarda geçmiş yaşamların  saptanması.

   

   

  12 -Yarı dalgın hallerde iken geçmiş yaşamların vizyonlarını görmek.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  .

   

   

   
  Tüm hakları saklıdır. 2021 Copyright © Karma Yaşam - Çolpan Işın Taner